ترفون

عایق کاهش دهنده صوت

Physical properties


.

اطلاعات بیشتر

طریقه مصرف
ویژگی ها

طریقه مصرف

سطحی که قرار است پوشش داده شود باید کاملا خشک و عاری از هر نوع چربی، گرد و غبار، رئغن و سایر آلودگی های محیطی باشد. تقویت کننده چسبندگی (adhesion promotor) نیاز نمی باشد. ورقه های از جنس فولاد و غیر گالوانیزه و آلومینیوم آندایز نشده نیاز به یک لایه آستر محافظ خوردگی دارند. در صورت نیاز، عایق ترفون NF-TRF قبل از اعمال باید به طور کامل هم زده شود ( در صورتی که مدت زمان زیادی از زمان انبار داری گذشته باشد- تقریبا 3 ماه)

ویژگی ها

کاهش دهنده صوت

توصیف محصول

عایق ترقون یک محصول مقاوم در برابر آب، با قابلیت اشتعال پذیری بسیار کم و کاهش دهنده صوت می باشد که به خوبی با روش اسپری قابل اعمال می باشد. این محصول پایه آب و بر پایه مواد دئستدار محیط زیست طراحی شده است. عایق ترفون علاوه بر ویژگی های آکوستیک بالا دارای مقاومت انتقال حرارت بسیار مناسبی نیز می باشد. این محصول دارای خواص چسبندگی بسیار مناسب روی فولاد کربنی، فولاد ضد زنگ . آلومینیوم آندایز شده دارد. ورقه های فولادی غیر گالولنیزه و سطوح آلومینیومی خام ابتدا باید با یک ماده محافظ خوردگی مناسب(آستری مناسب) پوشانده شود. زمانیکه عایق اسپری می گردد مقاومت در برابر شره (sagging) روی سطوح عمودی باید حداقل 4 میلیمتری (بر اساس هر لایه پاششی) باشد.
هنگام تشکیل فیلم و خشک شدن ترکی در ابعاد بزرگ و پهن روی سطح پوشش داده شده نباید مشاهده گردد. پس از خشک شدن کامل، سطح ممکن است مجدد رنگ شود. در این صورت رنگ رویه باید سازگاری مناسب با عایق ترفون داشته باشد. در این مورد محصول NF-631 نیلی فام پیشنهاد می گردد. عایق ترفون ممکن است در مدت زمان طولانی در برابر آب قرار بگیرد.
در این صورت روی سطح پوشش تورم و کنده شدنی نباید صورت گیرد. همچنین عایق ارفون در زمانیکه در برابر رطوبت و دمای بالا قرار می گیرد باید مقاومت لازم را از خود نشان دهد.

Contact us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Questions, issues or concerns? I'd love to help you!

Click ENTER to chat